0 محصول در سبد خرید ثبت شده است

آمار

تعداد فروشگاه: 22,916 عدد

تعداد محصولات: 72,381 کالا

تعداد خرید موفق: 97,202 خرید

افراد آنلاین: 800 نفر

تعداد بازاریاب: 4,276 نفر

شرایط و ضوابط

شرايط و ضوابط   

متن زير قراردادي حقوقي بين شما بعنوان کاربر و سايت هموار مي باشد. 
 1- شرايط عمومي: 
اين سايت فقط محلي براي عرضه کنندگان کالا (فروشندگان) و متقاضيان کالا (خريداران) بوده و سايت هموار هيچگونه دخالتي در معاملاتي که در سايت صورت مي پذيرد نداشته و در ارتباط با کليه معاملات مذکور هيچگونه مسئوليت و تعهدي متوجه سايت هموار نمي باشد.  
2- مالکيت معنوي:  
کليه عناصر موجود در اين وب سايت، شامل اطلاعات، اسناد، توليدات، لوگوها، گرافيک، تصاوير و خدمات، کلاً متعلق به سايت هموار مي باشد و هيچ شخص حقيقي و حقوقي بدون اجازه کتبي صاحب عناصر مذکور (سايت هموار) اجازه کپي کردن، توزيع، نشرمجدد، واگذاري ( download )، نمايش، ارسال و انتقال آنها را ندارد. 
3- عرضه کالا:  
عرضه کالا در سایت هموار بيانگر قصد شما براي فروش آن کالا با قيمت پيشنهادي بوده و تحویل کالای مناسب و با کیفیت  قانوناً نوعي تعهد محسوب مي شود.  
- حق شرکت در هيچگونه اقدام فريبکارانه و متقلبانه را نداريد 
- اجازه تعدي به حقوق اشخاص ثالث از جمله کپي رايت، مارکهاي تجاري، علامات مربوط به خدمات آنها و حقوق اعضاي آنها را نداريد   
4- عدم ارائه سرويس: 
سايت هموار مجاز است به هر دليلي از ارائه سرويس و خدمات خود به هر فردي که صلاح بداند اجتناب نمايد از اين حق زماني استفاده خواهد شد که سايت هموار متوجه سو استفاده آن فرد از سيستم شده است.  
5- شرايط استفاده از خدمات سايت:  
به محض پذيرش عضويت شما در سايت، عضويت شما بيانگر پذيرش کليه ضوابط و مقررات سايت بوده و متعهد هستيد به اين ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعايت کنيد.